Nieuws

     Bovenmolen pool        

 

(UITSLAG zaterdag 02 Maart 2024)


Winnaar met 8 goed:

Jennefer v/d Streek

 

7 goed:

   

Henkie uut Dront’n

Arie Port

Gert van Loo

H. Sneller Lage Weide            

Loocity                                  

Egbert                                     

H. Spronk

   
     

6 goed:

   

B. Spronk

Bibi / Kiki

Arwin Vierhuis

G. Bisschop

Celavita Boy

Pieter v.d. Streek

H. v.d. Poll

De Kikker

Paul de Heer

P. Knikker

Dik de Boer (Erik)

Aart van Hell 2x

W. Vlieger

Lato

 
     

5 goed:

   

G. v.d. Kerk

Jacko v/d Bosch

M. Schoeber

B. Stouwdam

B. Uitslag

S. Schoeber

H. Rekers

Remco Cola

J. van Tongeren

Dirck de Bock

Tukkertje Sterre

A. Petersen

Martin v.d. Beek

B. Brink

Henk Tichelaar

Herman den Blijker

D. de Boer

Rick v/d Kamp

Wesley ten Hove

Rick Veldkamp

Spieker

J. Grootkarzijn

Ni-Ne

Van The Corner

Wijze Tafel

Aart van Hell

Guus & Tom

J. Boschman Blokhut

Collie 

 
     

4 goed:

   

Gerjanne Vierhuis

Snack-A-Jack

A. de Leeuw

Jasper Schut

Brinkwind 1

W. v.d. Poll

VP

Lars Visscher

Afca Joop

Justin Babbel

De Leerse

J. van Putten

H. Bovendorp

Groenploeg 1

Lano Schoonhoven

Lammert v.d. Berg

Dennis de Boer

Dick Bruinewoud

Xander Achter de Molen

Driepunter

Wim van het Ende

D. van Dorp

E.H. van Boven

Gerdo van ’t Hul

D. van Dorp B.

H. Sneller Ratelaar

Andy

D. van Dorp K.

Bruin

Mini Feu

Patrick Schoeber

Streekies

C. Bruijnes

J.W. van Olst 2x

Arend WHC

Kyan Sneller

Erwin v/d Streek

   
     

3 goed:

   

Gerri v/d Streek

S. Heijblok

De Meulezanger

Jacco van Boven

Heimie

Wim Nijland Blokhut

Jarno Spronk

Jan van Aarte

Kyan Sneller

M. Veldhoen

Patrick / Mitchell

Brinkwind 2

BB Boys

E. van Olst

H. van Ommen

D. van Dorp

Melvin

Jack-On-Track

Groenploeg 2

Keessie

S. Petersen

A. Jonker Springer

G. Ponstein

Wiljan WHC

Toefie

Shark

D.J.

Edwin Hoogland

Driesmanen

Youri de Vries

Gert – Win 2x

Jan van Hooren

B. Bakker

T. Daalmeijer

Alleid 5e 

Joop S.

The Hunter

   
     

2 goed:

   

Daphne Fijn

Naamloos

L. Holster

Jim Kroes

Kobus

Cor Lokhorst

Aart van Hell

Wim

Wichert Blokhut

Dream-Team

J. Vierhuis

Team Bakkerij Jonker

Meester voorspeller

Jarno Spronk

Danny

R. Brink

H. Ponstein

Jeroen K.

Gerco van Olst

   
     

1 goed:

   

Petra Bruijnes

Constan

CAS Blokhut

Dream – Team

J. van Putten

Gijs Schuurman

Cor Boeve

   





     

 

Hoofdsponsor

Hoofdsponsor

Hoofdsponsor jeugd