Nieuws

       Bovenmolen pool      

 

 

(UITSLAG zaterdag 19 November 2022)


Winnaar met 9 goed:

Sam

8 goed:

  

Jasper Schut

Celavita Boy

Lammert v.d. Berg

Lato

Erik-Jan

Alex Blokhut

G.J. Tichelaar

Cor Lokhorst

De Kikker

Wilfred Meijer

  
   

7 goed:

  

Rick v/d Kamp

A. Jonker Springer

Helmer Scheffel

Paul de Heer

H. Spronk

Danny

Henri Pruim

Jan van Erven

Egbert

W. Vlieger

Jim Kroes

Heimie

Gerdo van ’t Hul

Groenploeg 2

Aart van Hell

   

6 goed:

  

Henk Tromp

De Meulezanger

Patrick / Mitchell

Sebastian Szymanski

Spieker

Shark

H. van Ommen

A. & J. van Tongeren

The Hunter

A. Lokhorst

Dream – Team

J. van Putten

B. v. B.

Streekies

S. Petersen

Hetty v.d. Berg

Henk Uitslag

Collie

Bibi /Kiki

Bûlent Akar

Jacko v/d Bosch

Johan van Olst

Bruin

Kelvin Spronk

J.W. van Olst

CASIO

Joop T.

Jarno Spronk

De Feu

B. Stouwdam

H. v.d. Poll

H. Ponstein

Dirck de Bock

Wilco Leusink

Driesmanen

Sebas

Van The Corner

Gert van Loo 9 goed

 
   

5 goed:

  

Loocity

Patrick Schoeber

Klap v/d Meulen

Toefie

Jacco van Boven

Snack-A-Jack

Keessie

VP

Tonnie Hofmeijer

Gert Win

H. Rekers

C. Bruijnes

Remco & Ruben van Loo

H. Sneller Ratelaar

De Leerse

J. van Putten

Aart van Hell

R. Brink

D.J.

E.H. van Boven

Riekie Stefan

P. Uitslag

B. Uitslag

Sinterklaas Nageltje

CAS Blokhut

B. Spronk

Ons Juppie (Benny T.)

W. Nijland Blokhut

Lars Visscher

Alex v.d. Brink

Arjan Ponstein

Antwan de Vries

Joop S.

Jan van Hooren

Arjan Flier

Joop van Putten

Mark Kroeze

Gerben Bleumink

A. Petersen

Martin van de Beek

Anne Ruth de Heer

Erwin v/d Streek

J.W. van Olst

G. v.d. Essenburg

S. Heijblok

   

4 goed:

  

Senna Nagelhout

Lynn van Norel

Petra Bruijnes

Winter Kampioen

Martin Schulz

D. van Dorp

Driepunter

M. Schoeber

D. van Dorp b.

J. Grootkarzijn

R. Schoeber

D. van Dorp b2

Jan Fijn

Dream Team

Dick Bruinewoud

Marijn

Gert-Win

Brinkwind 2

Arnold Bleij

Erwin v/d Streek

BB Boys

Erdtsieck

Sinterklaas

B. Brink

G. van ’t Hof

P. Knikker

Blauwe Panter

D. de Boer

Justin v/d Streek

M. Veldhoen

Kevin Boeve

Youri de Vries

Wim

J. Boschman Blokhut

Herman den Blijker

Japdul

Afca Joop

Jan Fijn

Jeroen Koele

W. Blokhut

J. van Hooren

 
   

3 goed:

  

A. de Leeuw

Jarno leert veel bij 3e

Arend WHC

Brinkwind 1

Rick Veldkamp

Wiljan WHC

Groenploeg OWIOS

Petra Bruijnes

Jennefer v/d Streek

S. Schoeber

Daniël Mulder

Pieter v.d. Streek

Kyan Sneller

J. de Groot

Julian Stijf

L. Holster

  
   

2 goed:

  

Freddy Korenberg

Justin Babbel

Peter Visscher

 

Hoofdsponsor

Hoofdsponsor

Hoofdsponsor jeugd