Nieuws
Voetbalvereniging OWIOS is de voetbalclub uit Oldebroek die speelt op sportpark Bovenmolen. De club heeft een rijke historie in het zaterdagamateurvoetbal en heeft een sterke, eigen identiteit met voornamelijk eigen spelers. De jeugdopleiding is een belangrijk onderdeel van onze vereniging. Wij streven ernaar al onze jeugdleden binnen een prettige voetbalomgeving optimale mogelijkheden te bieden zich met veel plezier optimaal te kunnen ontwikkelen. 
OWIOS heeft het certificaat van het Kwaliteit & Performance programma van de KNVB gehaald en onze ambitie is om onze jeugdopleiding voortdurend te blijven ontwikkelen.
 
Voor OWIOS zijn we op voor het seizoen 2021-2022 op zoek naar een
 
TRAINER JO17-1
 
Jouw profiel :
Je wilt anderen en jezelf verder ontwikkelen;
Je beschikt over goede sociale vaardigheden: je kunt goed samenwerken en goed communiceren;
Je bent enthousiast en betrokken, daarmee zorg je voor een positief klimaat voor de spelers;
Je bent gericht op ontwikkeling, prestatie en plezier;
Je hebt ervaring in het trainen van jeugd(selectie-)teams;
Je bent in bezit van minimaal UEFA C / TC3-diploma of vergelijkbaar niveau.
 
Taken en verantwoordelijkheden:
Je verzorgt twee keer in de week de training en je coacht op wedstrijddagen;
Op de laatste trainingsdag van de week stel je de selectie samen in overleg met de trainer van JO17-2;
Je hebt structureel overleg (waaronder thema- en kaderavonden) met de trainers en het hoofd jeugdopleidingen;
Je kunt planmatig werken volgens het technisch voetbalplan;
Je maakt gebruik van het door de vereniging gebruikte spelersvolgsysteem en videoanalyse;
Je bent verantwoordelijk voor de coördinatie van alle voetbalinhoudelijke processen;
Je legt verantwoording af aan het hoofd jeugdopleidingen bovenbouw;
Je werkt nauw samen met de trainers van JO19-1 en JO17-2;
 
Ons aanbod:
We bieden een uitdagende functie in een dynamische voetbalomgeving binnen een ambitieuze vereniging. Je gaat functioneren in  een hecht team van trainers/leiders en samenwerken met een betrokken jeugdcommissie. 
OWIOS biedt je voor het uitoefenen van de taken een fantastisch accommodatie en faciliteiten.
 
Solliciteren
Spreekt bovenstaande je aan en voldoe je aan het profiel? Mail dan je motivatiebrief en CV voor 1 april 2021 naar voetbalvereniging OWIOS ter attentie van Heim Wolf (secretaris jeugdcommissie). Het emailadres is Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. Wil je meer informatie, bel dan met Dick Kroon, Hoofd Jeugdopleiding, 06-14484845.
 
 
 

Hoofdsponsor

Hoofdsponsor

Hoofdsponsor jeugd