Nieuws

      Bovenmolen pool        

(UITSLAG zaterdag 16 November  2019)

 

Winnaar met 7 goed:

Bruin

 

6 goed:

 

 

B. Stouwdam

G. van ’t Hul ’t Loo

Driepunter

S. Petersen

Geerlin van Weeghel

R. Veldhoen

Gerdo van ‘t Hul

Leida

A. Jonker Springer

Dick Bruinewoud

Cor Lokhorst

E.H. van Boven

L. v.d. Berg

 

 

 

 

 

5 goed:

 

 

H. Spronk

Jarno Spronk

H. Bosch

Jan van Hooren

De Kikker

Daniël

Aart van Hell gp

B. Veldhoen

Lubertus Holster

G. Maseland

Joop S.

Nettie

B. Uitslag

Teko Malanda

Rick Veldkamp

G. v.d. Essenburg

Cor Lokhorst

Helmer Spronk

Kelvin Spronk

Mitch v/h Ende

Wilfred Meijer

H. v.d. Poll

A. Petersen

J. van Olst pr

Dream – Team 2

P. Visscher

Patrick / Mitchell

A. van ‘t Oever

 

 

 

 

 

4 goed:

 

 

Snack-A-Jack

H. Ponstein

Patrick Schoeber

Loocity

B. Spronk

B. v. B.

Dirck de Bock

Jeroen Koele

Bertus Kroes

Celavitaboy

Jacko v/d Bosch

Hattem uit

Kyan Sneller

Japdul

Koekoek Junior

P. Uitslag

Niek Vaessen

D. Uitslag

Koning Toto

De Meulezanger

Jan van Erven

Tokkie PH1

Shark

Matijs

Cees van Loo

The Hunter

Willem-Jan

P. Knikker

Brinkwind 1

Erwin v/d Streek

Heimie

Dream – Team

G. van Oene

B. Veldhoen

Henry Blokhut

P. v.d. Linde

Teun Kroes

D. van Dorp

CAS gp

Lato

D. van Dorp b.

Kelvin B.

Gert van Olst

G. Bisschop

M. Veldhoen

J.W. van Olst

KOVO

Jacco van Boven

Afca Joop

Jacques Vaessen

Aart van Hell

Brinkwind 2

Groenploeg 1

De Leerse

M. Schoeber

Aart van Hell

J.W. van Olst

B. v. H.

 

 

 

 

 

3 goed:

 

 

Henk Winters

Arnold Bleij

H. Sneller Ratelaar

Groenploeg 2

Arjan Flier

Teunis Blokhut

R. Brink

Villaboy

Jim Kroes

D. van Dorp g.

H. Rekers

Streekies

H. van Ommen

Pieter v.d. Streek

C. van Heerde

Barry

Aart van Hell

Julian

Wilco Leusink

S. Schoeber

G. v.d. Kerk

Gerdo van ’t Hul

Ponnie

Willem v.d. Hul

Wim

Sam

Aart-Jan

BB Boys

Daniël v/d Poll

Jan van Boven

J. van Putten

Wiljan WHC

Justin Babbel

W. Vlieger

 

 

 

 

 

2 goed:

 

 

Hetty v.d. Berg

Jennefer v/d Streek

Alicia Kroes

Arno Klein

J. Boschman Blokhut

Rudy

C. Bruijnes

Alex Blokhut

P. Blom

Lars Visscher

Wim Nijland Blokhut

Martin Schulz

Petra Bruijnes

A. ten Hove

Arjan v.d. Weerd

Meester voorspeller

W. Fikse

Gerrit v/d Berg

Arton

 

 

 

 

 

1 goed:

 

 

D. van Dieren

A. de Leeuw

Wout van Weeghel

B. Veldhoen

W. Blokhut

B. Brink

Zwarte Piet Lokhorst

Marcel v.d. Beek Premiejager

 

 

 

 

0 goed:

 

 

Frits uut Almelo

Kazim -Kazim

 

 

Helaas waren er afgelopen donderdag reeds 4 wedstrijden gespeeld, deze doen dus niet mee.

 

 

Hoofdsponsor

Hoofdsponsor

Hoofdsponsor jeugd