Vrijdag 25 januari

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
19:30
OWIOS VR2  
Noord-Vel boys Vr 1  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  

Zaterdag 26 januari

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
09:00
OWIOS JO8-2  
Elspeet JO8-1  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Kulturhus De Talter (Oldebroek)  
09:00
DVS JO13-3  
OWIOS JO13-2  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • OEFENWEDSTRIJD  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark DVS '33  
09:30
OWIOS JO9-2  
Nunspeet JO9-4  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Kulturhus De Talter (Oldebroek)  
10:00
OWIOS JO9-1  
't Harde JO9-2  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Kulturhus De Talter (Oldebroek)  
10:30
't Harde JO11-2  
OWIOS JO11-2  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • MFC Aperloo (’t Harde)  
10:30
OWIOS JO11-3  
Hulshorst JO11-4M  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Kulturhus De Talter (Oldebroek)  
10:30
OWIOS JO10-1  
DSV 61 JO10-1  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • OEFENWEDSTRIJD  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
10:30
OWIOS JO15-2  
WHC JO15-3  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • OEFENWEDSTRIJD  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
11:00
Hulshorst JO10-1  
OWIOS JO10-3  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Kulturhus De Talter (Oldebroek)  
11:30
Nunspeet JO10-3  
OWIOS JO10-2  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Kulturhus De Talter (Oldebroek)  
11:45
VVOG 2  
OWIOS 2  
R. (Richard) Teunissen  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • R. (Richard) Teunissen  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Strokel  
12:00
OWIOS JO19-1  
ESC JO19-1  
Hooren, W. (Wieb) van  
 
i
  • Omschrijving
  • OEFENWEDSTRIJD  
  • Scheidrechter
  • Hooren, W. (Wieb) van  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
14:30
VVOP 1  
OWIOS 1  
W. (Wijnand) Rutgers  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • W. (Wijnand) Rutgers  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Roeleneng  
14:30
OWIOS VR1  
svo VVZ VR1  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
14:30
OWIOS 3  
HTC 2  
Stouwdam, L (Bennie)  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Stouwdam, L (Bennie)  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  

Zaterdag 2 februari

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
09:00
WZC Wapenveld JO15-1  
OWIOS JO15-2  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Beker  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Monnikenbos  
09:00
OWIOS JO8-2  
't Harde JO8-2  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Kulturhus De Talter (Oldebroek)  
09:30
Hulshorst JO8-1  
OWIOS JO8-1  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Kulturhus De Talter (Oldebroek)  
09:30
't Harde JO9-1  
OWIOS JO10-2  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • MFC Aperloo (’t Harde)  
10:00
OWIOS JO9-1  
Nunspeet JO9-2  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Kulturhus De Talter (Oldebroek)  
10:30
OWIOS JO11-3  
Nunspeet JO11-4  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Kulturhus De Talter (Oldebroek)  
10:30
OWIOS JO11-1  
SEH JO11-1  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • OEFENWEDSTRIJD  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
10:30
OWIOS MO17-1  
ESC MO19-1  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • OEFENWEDSTRIJD  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
11:00
Nunspeet JO10-5  
OWIOS JO10-3  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Kulturhus De Talter (Oldebroek)  
12:00
OWIOS JO19-1  
Oene JO19-1  
L (Bennie) Stouwdam  
 
i
  • Omschrijving
  • Beker  
  • Scheidrechter
  • L (Bennie) Stouwdam  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
12:00
BAS JO13-2  
OWIOS JO13-2  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • OEFENWEDSTRIJD  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Schelp  
12:30
OWIOS 2  
HHC Hardenberg 2  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
12:30
OWIOS 5  
's Heerenbroek 3  
D. (Dennie) Kroeze  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • D. (Dennie) Kroeze  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
14:30
Elspeet 3  
OWIOS 4  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Op de Heide  
14:30
OWIOS 1  
Blauw Geel '55 1  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
14:30
OWIOS 6  
Hatto Heim 6  
W. (Wieb) van Hooren  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • W. (Wieb) van Hooren  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
14:30
OWIOS VR1  
DVS VR 1  
Doornewaard, H. (Erwin)  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Doornewaard, H. (Erwin)  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  

Zaterdag 9 februari

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
10:00
Groentjes J/M (8)  
Vrije inloop  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • V.O.W. combinatie 4 tegen 4  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
12:15
csv Apeldoorn 2  
OWIOS 2  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Orderbos  
12:30
DSV '61 8  
OWIOS 7  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Haere  
12:30
OWIOS 5  
SC Genemuiden 8  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
14:00
VRC 1  
OWIOS 1  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Spitsbergen  
14:30
WHC 5  
OWIOS 4  
J (Jacco) van de Beek  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • J (Jacco) van de Beek  
  • Accommodatie
  • Sportpark Mulderssingel  
14:30
Dos Kampen 7  
OWIOS 6  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Maten  
14:30
OWIOS 3  
SEH 2  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
15:00
Be Quick '28 VR4  
OWIOS VR1  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Be Quick '28  

Zaterdag 16 februari

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
10:00
Groentjes J/M (9)  
Vrije inloop  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
12:00
BAS 2  
OWIOS 3  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark De Schelp  
12:30
Olympia'28 4  
OWIOS 5  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark 't Hoenbroeck  
12:30
OWIOS 2  
Sparta Nijkerk 2  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
12:30
OWIOS 4  
ESC 3  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
14:30
OWIOS 1  
FC Horst 1  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
14:30
OWIOS 6  
IJVV 5  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
14:30
OWIOS 7  
SVI 11  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  
14:30
OWIOS VR1  
SC Rouveen VR1  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  

Maandag 18 februari

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
20:00
DSV'61 <23  
OWIOS <23  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen  

Dinsdag 19 februari

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
10:00
ESC JO13-2  
OWIOS JO13-2  
-  
 
i
  • Omschrijving
  • Vriendschappelijk  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Accommodatie
  • Sportpark Bovenmolen