Dinsdag 25 september

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
19:30
Activia JO15-1G  
OWIOS JO15-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Beker  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  

Vrijdag 28 september

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
19:30
OWIOS 45+1  
't Harde 45+1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
19:30
SJO JCHW VR2  
OWIOS VR2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
19:50
EZC '84 45+1  
OWIOS 45+1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
20:30
OWIOS 45+1  
VIOS V. 45+1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
20:50
Oene 45+1  
OWIOS 45+1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  

Zaterdag 29 september

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
08:30
VSCO '61 JO10-2  
OWIOS JO10-3G  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
CSV'28 JO11-7  
OWIOS JO11-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:45
SEH JO13-2  
OWIOS JO13-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:00
OWIOS JO9-1  
Heino JO9-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:00
OWIOS JO15-2  
Zeewolde JO15-6  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:00
OWIOS JO8-2  
Go Ahead Kampen JO8-4  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:00
DVS'33 Ermelo JO13-2  
OWIOS JO13-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:45
Nunspeet JO10-4  
OWIOS JO10-2G  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:00
Groentjes J/M (1)  
Vrije inloop  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Groentjes  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:30
OWIOS JO12-1  
't Harde JO12-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:30
OWIOS JO15-1  
DVS'33 Ermelo JO15-2G  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
10:30
OWIOS JO8-1  
CSV'28 JO8-6  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:30
OWIOS MO15-1  
Heerde MO15-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:30
OWIOS JO17-2  
Sparta Nijkerk JO17-3  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:30
OWIOS JO10-1  
IJVV JO10-3  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
11:30
Nunspeet JO15-4G  
OWIOS JO15-3  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
12:00
OWIOS JO19-1  
Reaal Dronten JO19-1  
L (Bennie) Stouwdam  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • L (Bennie) Stouwdam  
  • Veld
  • 1  
12:00
SC Rouveen VR1  
OWIOS VR1  
H. (Harm) Hoeve  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • H. (Harm) Hoeve  
  • Veld
  • 1  
12:15
Sparta Nijkerk 2  
OWIOS 2  
E. (Elroy) Hogeweide  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • E. (Elroy) Hogeweide  
  • Veld
  • -  
12:30
OWIOS 5  
Olympia'28 4  
D. (Dennie) Kroeze  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • D. (Dennie) Kroeze  
  • Veld
  • 3  
12:30
SVI 11  
OWIOS 7  
Afgeschermd  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd  
  • Veld
  • 5  
12:30
SVI MO17-1  
OWIOS MO17-1  
W. (Wijnand) Visser  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • W. (Wijnand) Visser  
  • Veld
  • 4  
14:30
OWIOS 3  
BAS 2  
W. (Wieb) van Hooren  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • W. (Wieb) van Hooren  
  • Veld
  • 1  
14:30
FC Horst 1  
OWIOS 1  
Z. (Zander) Pouls  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Z. (Zander) Pouls  
  • Veld
  • 1  
14:30
ESC 3  
OWIOS 4  
A. (Aart) Veldhuizen  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • A. (Aart) Veldhuizen  
  • Veld
  • 1  
14:30
IJVV 5  
OWIOS 6  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
15:00
CSV'28 JO17-3  
OWIOS JO17-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  

Zaterdag 6 oktober

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
08:30
VSCO '61 JO10-2  
OWIOS JO10-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
09:00
OWIOS JO9-1  
IJVV JO9-4  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:00
OWIOS JO11-2  
WVF JO11-3  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  •  
09:00
OWIOS JO13-2  
Be Quick '28 JO13-3  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:00
OWIOS JO8-2  
DSV '61 JO8-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:00
Lelystad '67 JO13-3  
OWIOS JO13-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 6  
10:00
IJVV JO11-3  
OWIOS JO11-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:00
Groentjes J/M (2)  
Vrije inloop  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Groentjes  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:15
Vierhouten'82 JO15-1G  
OWIOS JO15-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:30
OWIOS JO10-3G  
asv Dronten JO10-7  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:30
OWIOS JO15-1  
Horst FC JO15-1G  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:30
OWIOS JO12-1  
asv Dronten JO12-3  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  •  
10:30
OWIOS JO8-1  
SVI JO8-3  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:30
OWIOS JO17-1  
WVF JO17-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
10:30
ST: HMC MO15-2  
OWIOS MO15-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:30
WHC JO10-3  
OWIOS JO10-2G  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:45
Epe JO15-5G  
OWIOS JO15-3  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:45
IJVV JO17-4  
OWIOS JO17-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
12:30
OWIOS 2  
Excelsior '31 2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 6  
12:30
SVM VR1  
OWIOS VR1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
12:30
asv Dronten JO19-2  
OWIOS JO19-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
14:30
OWIOS 7  
Nunspeet 8  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
14:30
OWIOS 6  
asv Dronten 9  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
14:30
FC Horst 3  
OWIOS 4  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
16:30
Berkum 7  
OWIOS 5  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
17:00
OWIOS 1  
VSCO '61 1  
Afgeschermd  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • Afgeschermd  
  • Veld
  • 1  

Vrijdag 12 oktober

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
19:30
OWIOS 45+1  
EZC '84 45+1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
20:00
OWIOS VR2  
Heerde VR2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
20:10
OWIOS 45+1  
Oene 45+1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
20:30
't Harde 45+1  
OWIOS 45+1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
20:50
VIOS V. 45+1  
OWIOS 45+1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  

Zaterdag 13 oktober

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
08:30
WZC Wapenveld JO9-2G  
OWIOS JO9-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:00
OWIOS JO13-1  
Zeewolde JO13-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:00
OWIOS JO15-2  
Hierden JO15-3  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:00
OWIOS JO10-2G  
Epe JO10-3G  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  •  
09:00
Olympia'28 JO13-2  
OWIOS JO13-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:00
WZC Wapenveld JO17-1  
OWIOS JO17-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
09:00
Wissel JO12-1  
OWIOS JO12-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:00
NSC Nijkerk JO8-1  
OWIOS JO8-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:45
Nieuwleusen SV JO11-6  
OWIOS JO11-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
09:45
V.O.W. 4 tegen 4 (1)  
Bij OWIOS  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • V.O.W. combinatie 4:4  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:30
OWIOS MO15-1  
IJVV MO15-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:30
OWIOS JO17-2  
asv Dronten JO17-5  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:30
OWIOS JO15-3  
VSCO '61 JO15-3  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
10:30
OWIOS JO11-1  
Epe JO11-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  •  
10:30
OWIOS JO10-1  
CSV'28 JO10-8  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:30
Rohda Raalte JO8-3  
OWIOS JO8-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 7  
10:30
WVF JO10-7  
OWIOS JO10-3G  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
11:15
Unicum JO15-2  
OWIOS JO15-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
12:00
Sparta E. 2  
OWIOS 2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
12:30
OWIOS 5  
IJVV 6  
D. (Dennie) Kroeze  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • D. (Dennie) Kroeze  
  • Veld
  • 2  
12:30
OWIOS 4  
Zwart Wit '63 3  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
12:30
SC Genemuiden MO17-1  
OWIOS MO17-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
14:30
OWIOS 3  
ESC 2  
S.W. (Willem) Krooneman  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • S.W. (Willem) Krooneman  
  • Veld
  • 1  
14:30
OWIOS VR1  
Steenwijkerwold VR1  
H. (Erwin) Doornewaard  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • H. (Erwin) Doornewaard  
  • Veld
  • 2  
14:30
Lelystad '67 1  
OWIOS 1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
14:30
Oene 6  
OWIOS 7  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
14:30
asv Dronten 7  
OWIOS 6  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  

Zaterdag 20 oktober

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
12:30
OWIOS 2  
SDV Barneveld 2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
14:30
OWIOS 1  
Unicum 1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
14:30
IJVV 10  
OWIOS 7  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  

Woensdag 24 oktober

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
20:00
DSV '61 VR3  
OWIOS VR2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1