Zaterdag 17 november

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
10:00
V.O.W. 4 tegen 4 (2)  
Bij WHC  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • V.O.W. combinatie 4 tegen 4  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • -  

Zaterdag 24 november

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
08:30
Dos Kampen JO8-3  
OWIOS JO8-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
08:30
WVF JO9-7G  
OWIOS JO9-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
08:30
ESC JO8-2  
OWIOS JO8-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
09:00
OWIOS JO13-2  
IJVV JO13-3  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:00
OWIOS JO11-2  
ESC JO11-5  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  •  
09:00
OWIOS JO13-1  
Veensche Boys JO13-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
09:00
OWIOS JO10-2G  
EZC '84 JO10-2G  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:00
BAS JO15-2G  
OWIOS JO15-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:45
SVI JO10-5G  
OWIOS JO10-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:00
Go Ahead Kampen JO11-2  
OWIOS JO11-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
10:00
Groentjes J/M (5)  
Vrije inloop  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Groentjes  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:15
DSV '61 JO12-1  
OWIOS JO12-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:30
OWIOS JO17-1  
Dos Kampen JO17-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:30
OWIOS JO15-3  
VVOG JO15-6  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:30
OWIOS MO15-1  
VSCO '61 MO15-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
10:30
OWIOS JO10-3G  
CSV'28 JO10-8  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
11:00
CSV'28 JO15-3  
OWIOS JO15-1  
L. (Lars) den Enting  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • L. (Lars) den Enting  
  • Veld
  • 6  
11:30
SVI JO17-5  
OWIOS JO17-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
11:30
DVS'33 Ermelo 2  
OWIOS 2  
P.A.G.M. (Peter) Pot  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • P.A.G.M. (Peter) Pot  
  • Veld
  • 1  
12:30
OWIOS 4  
Unicum 4  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
13:00
WVF JO19-2  
OWIOS JO19-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
14:30
OWIOS 6  
VSCO '61 5  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
14:30
OWIOS VR1  
Nieuwleusen SV VR1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
14:30
Valleivogels 1  
OWIOS 1  
D.J. (Hans) Funcke  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • D.J. (Hans) Funcke  
  • Veld
  • 1  
14:30
Staphorst 7  
OWIOS 5  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
14:30
WZC Wapenveld 4  
OWIOS 7  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
14:30
DSV '61 3  
OWIOS 3  
B (Bernard) Polman  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • B (Bernard) Polman  
  • Veld
  • 1  

Vrijdag 30 november

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
20:00
OWIOS VR2  
Noord Veluwe Boys VR1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  

Zaterdag 1 december

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
08:30
asv Dronten JO13-2  
OWIOS JO13-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
08:45
Nunspeet JO11-4  
OWIOS JO11-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:00
OWIOS JO9-1  
SV Zwolle JO9-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:00
OWIOS JO8-2  
VVOG JO8-5  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:00
SEH MO15-1  
OWIOS MO15-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
09:15
Hattem JO10-2  
OWIOS JO10-2G  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:00
Groentjes J/M (6)  
Vrije inloop  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Groentjess  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:30
OWIOS JO15-1  
Lelystad '67 JO15-3  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:30
OWIOS JO17-2  
Unicum JO17-5  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:30
OWIOS MO17-1  
Go Ahead Kampen MO17-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
10:30
OWIOS JO12-1  
ESC JO12-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  •  
10:30
OWIOS JO11-1  
asv Dronten JO11-2G  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 6  
10:30
OWIOS JO10-1  
WVF JO10-7  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:30
OWIOS JO10-3G  
Dos Kampen JO10-5  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:30
VVOG JO15-5  
OWIOS JO15-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 6  
10:50
CSV '28 JO13-6G  
OWIOS JO13-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 5  
12:00
OWIOS JO8-1  
Berkum JO8-5  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
12:00
Sv Zalk 2  
OWIOS 5  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
12:30
OWIOS 2  
DETO 2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
12:30
Prins Bernhard 2  
OWIOS 4  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
12:30
Be Quick '28 JO17-3  
OWIOS JO17-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
14:30
OWIOS 1  
Renswoude 1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
14:30
OWIOS 7  
ESC 7  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
14:30
asv Dronten 8  
OWIOS 6  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
14:30
IJVV VR1  
OWIOS VR1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
15:00
ZAC 4  
OWIOS 3  
G.J. (Gerard) ter Hoek  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • G.J. (Gerard) ter Hoek  
  • Veld
  • 1  

Zaterdag 8 december

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
08:30
Be Quick '28 JO9-4  
OWIOS JO9-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:00
OWIOS JO15-2  
Unicum JO15-5  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:00
OWIOS JO11-2  
't Harde JO11-4  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  •  
09:00
OWIOS JO13-1  
VVOG JO13-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
09:00
OWIOS JO10-2G  
Wijhe '92 JO10-4G  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:00
OWIOS JO13-2  
Heeten JO13-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
09:15
Hattem JO8-1  
OWIOS JO8-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:30
Go Ahead Kampen JO10-6  
OWIOS JO10-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
09:45
Unicum JO8-5  
OWIOS JO8-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
09:45
IJVV JO10-3  
OWIOS JO10-3G  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:00
EZC '84 MO17-1  
OWIOS MO17-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:00
Groentjes J/M (7)  
Vrije inloop  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Groentjes  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
10:30
OWIOS JO15-3  
Wissel JO15-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
10:30
OWIOS MO15-1  
SC Genemuiden MO15-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
10:30
OWIOS JO17-1  
SV Zwolle JO17-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
11:00
WVF JO11-1  
OWIOS JO11-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
12:00
OWIOS JO19-1  
Unicum JO19-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  
12:00
Veensche Boys 2  
OWIOS 2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
12:30
OWIOS 4  
VSCO '61 4  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
12:30
OWIOS 5  
's Heerenbroek 3  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
13:00
Hulshorst JO17-2  
OWIOS JO17-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
14:30
OWIOS 3  
KHC 2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
14:30
OWIOS 6  
Hatto Heim 6  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
14:30
OWIOS VR1  
SC Emmeloord VR1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  
14:30
AVW '66 1  
OWIOS 1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
14:30
Epe JO15-2G  
OWIOS JO15-1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 2  
15:30
WVF 9  
OWIOS 7  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 4  

Vrijdag 14 december

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
19:30
Beekbergen VR1  
OWIOS VR2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  

Zaterdag 15 december

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
10:00
V.O.W. 4 tegen 4 (3)  
Bij VSCO  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • V.O.W. combinatie 4 tegen 4  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • -  
10:30
OWIOS JO11-1  
CSV'28 JO11-2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  •  
12:30
OWIOS 2  
SDC Putten 2  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
14:30
OWIOS 1  
Lunteren 1  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 1  
14:30
OWIOS 7  
Nunspeet 8  
W. (Wieb) van Hooren  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • W. (Wieb) van Hooren  
  • Veld
  • 3  
14:30
Berkum 7  
OWIOS 5  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • 3  

Maandag 17 december

Tijd
Thuisteam
Uitteam
Scheidsrechter
 
20:00
OWIOS <23  
Noord Veluwe Boys <23  
-  
 
i
  • Wedstrijd
  • Competitie  
  • Scheidrechter
  • -  
  • Veld
  • -